Praca Dyrektora Banku

Praca: Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń NFZ
Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

al. Rzeczpospolitej 5

Twoim głównym obowiązkiem będzie:
  • rozliczanie kosztów leczenia szpitalnego w ramach posiadanych kontraktów z NFZ,
  • weryfikacja indywidualnej dokumentacji medycznej pod kątem obowiązujących przepisów,
  • współpraca z personelem medycznym oraz innymi działami Szpitala,
  • fakturowanie udzielonych świadczeń w ramach kontraktów z NFZ,
  • tworzenie zestawienie na potrzeby sprawozdania z poziomu realizacji kontraktów z NFZ.
Poszukujemy osoby, która:
  • posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z rozliczeniami NFZ, min. pół roku
  • dobrze organizuje prace własną,
  • łatwo nawiązuje kontakty ze współpracownikami,
  • jest uważna, dokładna i odpowiedzialna.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • od pierwszego dnia oferujemy umowę o pracę,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16
  • mamy dla Ciebie pakiet benefitów m.in.prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej.