Praca Dyrektora Banku

Praca: Menedżer ds. rachunkowości zewnętrznej

PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k. jest częścią Grupy PKF Consult. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Menedżer ds. rachunkowości zewnętrznej
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Zwycięska 43
Zakres obowiązków:
  • koordynacja prac związanych z zamykaniem okresów sprawozdawczych,
  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie okresowych raportów zarządczych oraz sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami,
  • czynny współudział w tworzeniu strategii rozwoju PKF BPO, w tym rozwoju usług rachunkowości zarządczej na rzecz Klientów zewnętrznych,
  • czynny współudział w rozwoju usług spółki,
  • udział w spotkaniach sprzedażowych i ofertowaniu usług.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki);
  • Doświadczenie w dziale księgowości lub/i w dziale raportowania (min.5 lat);
  • Doświadczenie na stanowisku menedżerskim (min.2 lata);
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa w zakresie rachunkowości i podatków;
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30
Mile widziane:
  • Znajomość programów tj. Symfonia, Optima, Navision, SAP.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy
  • Zajęcia językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
  • Dofinansowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych
  • Multisport i Multikafeteria
  • Premia za polecenia pracownicze
  • Dofinansowanie do okularów
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym
„W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie”