Praca Dyrektora Banku

Praca: Analityk finansowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Analityk finansowy
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/22/1446
OBOWIĄZKI:
Dział Budżetowania oraz Finansów Programowych, Wycen i Funduszy PomocowychTworzenie strategii finansowych krótko i długoterminowych oraz w przygotowanie budżetu i kontrola jego realizacji, sporządzanie raportów i analiz finasowych, przygotowanie dokumentacji na potrzeby procesu pozyskania finansowania (memoranda informacyjne, analizy, prezentacje), realizowanie powierzonych zadań zawodowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami dotyczącycmi utrzymywania najwyższej jakości świadczonych usług.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie licencjackie lub magisterskie odpowiadające wskazanemu stanowiku (może być w trakcie studiów), dobra umiejętność obsługi programów MS Office, dobra znajomość języka angielskiego, samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu