Praca Dyrektora Banku

Praca: Analityk Strategii Cenowej

Analityk Strategii Cenowej

Miejsce pracy:
Warszawa (The Park ul. Krakowiaków 46)

Współpraca w oparciu o umowę o pracę.

Główne zadania
  • Raportowanie wyników sprzedaży i KPI sprzedażowych
  • Tworzenie raportów oraz analiz cenowych - konstruowanie wniosków i rekomendacji wspierających wzrost zyskowności na podstawie analizy danych
  • Wsparcie procesów budżetowania i prognoz sprzedaży
  • Usprawnianie procesów zapewniających realizację polityki cenowej w pionie handlowym cementu
  • Opracowywanie modeli i analiza trendów makroekonomicznych oraz działań konkurencji
Wymagania formalne

  • Doświadczenie związane z pracą w dziale analiz rynkowych, sprzedaży lub finansów
  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie ekonometrii/ekonomii/finansów)
  • Umiejętność prezentowania danych i raportów przy wykorzystaniu m. in. MS Excel, MS PowerPoint oraz dobra znajomości innych aplikacji do wizualizacji danych, np. PowerBI, PowerPivot lub Tableau - znajomość SQL i Python lub DAX mile widziane
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w tym biznesowego, w mowie i piśmie
  • Samodzielność, inicjatywa i pro-aktywność w działaniu

Oczekiwania interpersonalne
  • Zdolności komunikacyjne, pozyskiwania i przetwarzania informacji
  • Nastawienie na realizację zadań oraz konsekwencja w dążeniu do celów
    zarówno krótko-, jak i długoterminowych
  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność w działaniu
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Praktyczne doświadczenie w rozwijaniu projektów biznesowych w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość bliskiej współpracy z Pionem Handlowym
  • Szansa na rozwój kariery w międzynarodowej firmie o uznanej na całym świecie marce
  • Stabilne zatrudnieniew oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dodatkowy dzień wolny- Barbórka, dostęp do platformy e-learningowej, karta rekreacyjno- sportowa i wiele innych)