Praca Dyrektora Banku

Praca: Audytor

Audytor
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych zgodnie z planem audytowym,
  • Weryfikacja i ocena skuteczności procesów,
  • Identyfikacja obszarów ryzyka
  • Rekomendowanie działań naprawczych,
  • Przygotowanie raportów,
  • Prezentacja wyników audytów kierownictwu,
  • Monitorowanie wdrażania zaleceń,
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących usprawnień wewnętrznych systemów kontroli.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość standardów rachunkowości i przepisów prawa finansowego,
  • Certyfikaty audytorskie będą dodatkowym atutem (np. CIA, ACCA),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel,
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Szeroki pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, etc.),