Praca Dyrektora Banku

Praca: Doradca klienta indywidualnego

KOLEJNY DZIEŃ, TE SAME ZADANIA?
Przełam rutynę i nadaj tempa swojej karierze.
Dołącz do nas jako:
Doradca klienta indywidualnego

- Starachowice, Konstytucji 3 Maja 27

Na co dzień w naszym zespole:
  • aktywnie sprzedajesz i promujesz produkty oraz usługi Grupy Kapitałowej naszego banku,
  • realizujesz transakcje bezgotówkowe i/lub gotówkowe,
  • wspierasz klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej,
  • budujesz i utrzymujesz długotrwałe relacje z klientami,
  • zapewniasz klientom profesjonalną obsługę na każdym etapie swojej pracy.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta,
  • angażujesz się w swoją pracę i dążysz do realizacji celów,
  • cechuje Cię otwartość na zmiany, samodzielność i komunikatywność,
  • potrafisz pracować zarówno indywidualnie, jak i w zespole,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe.
Dodatkowo docenimy, jeśli:
  • masz doświadczenie w sprzedaży w sektorze finansowym.
Twój Pakiet Korzyści
  • Praca hybrydowaPracujemy jak lubimy. Nasze zadania realizujemy z domu lub z biura.
  • Docenienie działania i zaangażowania Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
  • Oferta specjalna Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
  • Elastyczność benefitów Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
  • Możliwości rozwoju U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
  • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.
Pracuj w miejscu, które zna każdy.
#TyWybierasz
Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"? Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!