Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca: Dyrektor Oddziału Banku


Dyrektor Oddziału Banku
Miejsce pracy: Toruń
Dołącz do Banku Pocztowego, gdzie prostota usług finansowych idzie w parze z innowacyjnością. W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Oddziału Banku. Jeśli jesteś liderem, którego energia oraz wizja może poprowadzić naszą placówkę do sukcesów w sprzedaży, to zapraszamy do aplikowania.

Poprowadzisz zespół do osiągania i przekraczania celów sprzedażowych. Będziesz zarządzał placówką, wyznaczając kurs na sukces poprzez skrupulatne planowanie i strategiczne nadzorowanie operacji. Oczekujemy od Ciebie tworzenia oraz wdrażania inicjatyw podnoszących efektywność komercyjną, poprzez wybieranie i wdrażanie nowoczesnych technik i narzędzi sprzedażowych.

Twoimi zadaniami będzie codzienna koordynacja i motywowanie zespołu do aktywnej sprzedaży naszych bankowo-ubezpieczeniowych produktów. Twoją rolą będzie także troska o rozwój i wykonanie strategii mikromarketingowej, wspierającej działania Twojej placówki i rynku.
 
Idealny kandydat posiada:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letni staż pracy w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowo-ubezpieczeniowych,
  • Umiejętność zarządzania siecią handlową
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • Bogaty pakiet benefitów
 
O nas
Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.
APLIKUJ TERAZ