Praca Dyrektora Banku

Praca: Ekspert ds. Produktów

Ekspert ds. Produktów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2022/07/EP

O nas

Świadczymy usługi IT dla międzynarodowych firm telekomunikacyjnych, finansowych oraz mediów cyfrowych. Klienci cenią nas za dobrą znajomość rynku, wysoką jakość usług oraz rzetelność. Nasze zespoły wyróżniają się zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy każde przedsięwzięcie. Oferujemy elastyczne warunki pracy, umożliwiające połączenie celów zawodowych z życiem prywatnym.

O Tobie

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem produktów finansowych.
  • Dobra wiedza z zakresu rozwiązań IT dot. funkcjonowania produktów bankowych lub jednej z grup produktowych: kredyty, karty, depozyty, rachunki bieżące.
  • Doświadczenie w przy realizacji projektów/programów.
  • Wiedza dot. budowania i obsługi posprzedażowej produktów finansowych.
  • Otwartość na zmiany, elastyczność i zwinność w działaniu, kreatywność.
  • Chęć nabywana nowej wiedzy i umiejętności w zakresie transformacji.
  • Język angielski m.in. na potrzeby przygotowywania dokumentacji Programu.
  • Doświadczenie w branży finansowej, konsultingu.
  • Znajomość Agile, Scrum.
  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence, MS Office, SQL.

Obowiązki

  • Udział w przygotowaniu koncepcji biznesowej i IT dot. budowy platform produktowych zgodnie ze strategią banku i aktualnymi trendami na rynku.
  • Analiza obecnych rozwiązań w zakresie tworzenia i rozwoju produktów.
  • Przygotowywanie w oparciu o analizy rynku i potrzeby Klientów propozycji modyfikacji istniejących rozwiązań IT dotyczących budowy, sprzedaży i obsługi posprzedażowej produktów finansowych.
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Banku, w tym w tym opracowywanie założeń i zasad funkcjonowania oraz parametryzacji produktów i usług bankowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej zgodnie z wymaganiami banku / metodyki pod rozwój produktów.
  • Wsparcie prac architektoniczno-analitycznych realizowanych przez dostawców oraz jednostki banku w celu przygotowania specyfikacji funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.
  • Gromadzenie i analiza wymagań systemowych.
  • Prowadzenie (w tym wersjonowanie) dokumentacji w dostępnych narzędziach.
  • Wykonywanie parametryzacji środowisk testowych oraz przygotowywanie instrukcji parametryzacji dla środowisk produkcyjnych. Wsparcie w przygotowywaniu scenariuszy testowych oraz ich weryfikacja w przypadku współpracy z firmami zewnętrznymi.
  • Realizacja testów funkcjonalnych rozwiązań informatycznych.

Nasza Propozycja dla Ciebie

  • Zaoferujemy współpracę w dogodnym dla Ciebie modelu, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę.
  • Zapewnimy atrakcyjne stawki zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności oraz odpowiedzialności.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."