Praca Dyrektora Banku

Praca: Fakturzysta / Fakturzystka / Magazynier

Ogłoszenie numer: 6830232, z dnia 2022-04-15

Fakturzysta / Fakturzystka / Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Zalesie Górne

Opis stanowiska

  • sporządzanie  faktur sprzedaży , faktur korygujących  i innych dokumentów magazynowych wraz z przygotowaniem towaru do dostawy
  • współpraca z innymi działami , w tym zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
  • weryfikacja prawidłowości rozliczeń oddziału
  • sporządzanie raportów w zakresie wykonywanej pracy
  • sporządzanie comiesięcznych zestawień
  • rozliczanie przedstawicieli i sporządzanie raportów kasowych
  • przygotowanie inwentaryzacji
  • nadzór nad stanami magazynowymi, sporządzanie zamówień i kontrola dostarczanych towarów

Wymagania

  • znajomość programu Symfonia
  • dobra organizacja pracy własnej , systematyczność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • doświadczenie w fakturowaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu