Praca Dyrektora Banku

Praca: Fakturzystka

Ogłoszenie numer: 7858041, z dnia 2023-01-06

Klient portalu Praca.pl

Firma z branży motoryzacyjnej zajmująca się sprzedażą oraz najmem samochodów ciężarowych, naczep i aut osobowych poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Fakturzystka

Miejsce pracy: Mroków

Opis stanowiska

  • Obsługa Klienta zewnętrznego i wewnętrznego
  • Wystawianie faktur sprzedaży oraz najmu pojazdów
  • Weryfikacja niezbędnych dokumentów do zleceń fakturowania
  • Przestrzeganie procedur oraz obiegu dokumentacji
  • Dbanie o jakość Obsługi klientów
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie mile widziane ekonomiczne
  • Znajomość zasad fakturowania
  • Samodzielność w działaniu
  • Mile widziana znajomość programu Optima COMARCH

Oferujemy

  • Pracę w młodym energicznym zespole
  • Możliwości rozwoju, szkolenia branżowe
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny