Praca Dyrektora Banku

Praca: Główna Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 4747002, z dnia 2021-06-03

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Główna Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Prowadzenie w ramach zespołu pełnej księgowości,
  • Rozliczenia podatkowe, przygotowanie i kontrola deklaracji VAT, CIT, JPK,
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz procedury księgowo-podatkowe,
  • Ewidencja bilansowa i podatkowa środków trwałych i wyposażenia, naliczanie amortyzacji, uzgodnienia ewidencji bilansowej i podatkowej,
  • Uzgadnianie przychodów i kosztów podatkowych,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Czynności, związane z zamknięciem miesiąca oraz comiesięczną sprawozdawczością finansową,
  • Inwentaryzacja sald, przygotowanie lub udział w naliczaniu oraz uzgadnianiu odpisów aktualizujących i rezerw,
  • Sprawozdawczość finansowa coroczna oraz sprawozdania statystyczne.

Wymagania

  • Minimum  pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zadaniowej, odpowiedzialność i samodzielność,
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze SAP,
  • Mile widziane uprawnienia Biegłego Rewidenta.

Oferujemy

  • Pracę w spółce międzynarodowej,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Normowany czas pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju.