Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca: Księgowa / Księgowy


Firma Mateus jest obecna na polskim rynku od ponad 30lat. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem produktów typu "non-food" oraz "FMCG" dla stacji benzynowych na terenie całej Polski. 

 

Firma Mateus Sp. z o.o. zatrudni do biura w Kobyłce:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Kobyłka, ul. Logistyczna 3
Zadania:
 • Weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym dokumentów, dekretacja oraz księgowanie:
  - faktur zakupu
  - faktur sprzedaży
  - raportów kasowych
  - wyciągów bankowych
 • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz ich kontrola w powierzonym obszarze
 • Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
 • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku (kontrola rejestrów VAT; potwierdzanie sald z kontrahentami)
Wymagania:
 • Wykształcenie minimum średnie
 • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
 • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych.
 • Komunikatywność, skrupulatność, rzetelność i odpowiedzialność
 • Znajomość systemu Comarch ERP XL (CDN) lub Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
 • Pracę w stabilnej firmie
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Dużą samodzielność w działaniu
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Mateus Sp. z o.o. siedzibą w Ząbkach zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Spółka informuje, że:
Administratorem Pani/a danych jest Mateus Sp. z o.o. z siedzibą w Ząbkach, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera, 05-091 Ząbki. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/a zgody, przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy od dnia otrzymania oferty pracy. Podanie danych takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe, zgodnie z treścią ustawy Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. oraz aktów wykonawczych, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych. Podanie niepełnych danych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie analizy aplikacji. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty zapewniające administratorowi obsługę z zakresu medycyny pracy oraz IT. Przysługują Pani/u następujące prawa: prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego administrator dokonał na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
APLIKUJ TERAZ