Praca Dyrektora Banku

Praca: Księgowy / Księgowa

Ogłoszenie numer: 7661442, z dnia 2022-11-18

DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. w Choryni jest spółką, należącą do Krajowej Grupy Spożywczej, o szczególnym znaczeniu dla krajowego rolnictwa. Podstawowe kierunki działalności to hodowla nowych odmian oraz produkcja nasion elitarnych roślin rolniczych, a także zarodowa hodowla bydła mlecznego.

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Choryń

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg.
  • Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami.
  • Przygotowywanie raportów.
  • Współpraca podczas przygotowywania rocznych sprawozdań finansowych.
  • Wystawianie faktur sprzedaży.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze finansów w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
  • Wykształcenie z obszaru finansów, rachunkowości, ekonomii.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Premie dodatkowe do wynagrodzenia.
  • Pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku i perspektywie rozwoju zawodowego.
  • Szeroki pakiet socjalny (premie na Święta, „wczasy pod gruszą”)..