Praca Dyrektora Banku

Praca: Młodszy Analityk Biznesowy

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska Operations jest odpowiedzialna za relacje sprzedażowe i obsługowe z klientami Grupy.
Młodszy Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Nieświeska 52
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe lub ostatni roku studiów (preferowane kierunki: big data, data science, informatyka, metody ilościowe, matematyka, ekonomia lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość Excel
  • praktyczna umiejętność programowania w SQL
  • umiejętność wizualizacji danych
  • dobra znajomość pakietu Office
  • zdolność analitycznego myślenia, kreatywność, spostrzegawczość, dokładność
  • chęć ciągłego rozwoju oraz poznawania nowych narzędzi i technologii informatycznych
Mile widziane
  • znajomość lub chęć nauki, takich języków programowania oraz narzędzi jak: Python, SAS 4GL, VBA, Java Script, HTML, Apache Zeppelin, Apache Hadoop, Tableau, Oracle Application Express, SAS Visual Analytics
Twój zakres obowiązków
  • opracowywanie i wdrażanie raportów i dashboardów
  • przygotowywanie analiz oraz przedstawianie wniosków na podstawie otrzymanych wyników
  • utrzymanie i optymalizacja cyklicznych raportów
  • przetwarzanie dużych zbiorów danych
  • tworzenie rozwiązań wspierających procesy operacyjne organizacji
To oferujemy
  • pracę hybrydową w podziale 50/50 (lokalizacja biura: Nieświeska 52, Warszawa)
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze