Praca Dyrektora Banku

Praca: Młodszy analityk ds. planowania i analizy finansowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy analityk ds. planowania i analizy finansowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0942
OBOWIĄZKI:
-Aktualizowanie raportów zamknięciowych np. listy wynagrodzeń oraz etatów,- Konsolidacja danych dotyczących przychodów- Aktualizacja rachunku zysków oraz zestawienia transakcji- Aktualizacja pliku kosztowego- Dzienne aktualizowanie raportów- Wsparcie w nieregularnych zapytaniach- Wsparcie przy składaniu wniosków o fakturowanie oraz monitorowanie wejść księgowych- Wprowadzanie odpowiednich danych do systemu i wsparcie w procesie prognozowania i budżetowania- Rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów żeby wspierać inne zespoły finansowe w codziennych obowiązkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa MS Office
Uprawnienia: zdolności analityczne
Uprawnienia: planowanie zadań i ustalanie priorytetów

Wymagania inne:

Wykształcenie: Wyższe (preferowany obszar finansów i księgowości) + doświadczenie biznesowe w pracy w międzynarodowym środowisku).Umiejętności: Umiejętność skutecznego analizowania danych i sprawdzania ich poprawności. Umiejętność rozwiązywania problemów. Zdolność do dotrzymywania napiętych terminów pod presją czasu. Umiejętność nadawania właściwych priorytetów zadaniom. Dokładność i wysoka jakość świadczonych usług, bardzo duża dbałość o szczegóły. Gotowość do współpracy z innymi pracownikami działu finansowego oraz interesariuszami zagranicą. Umiejętność pracy zdalnej i zarządzania relacjami na odległość. Biegła obsługa pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word). Dobre zrozumienie sprawozdań finansowych. Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz finansowych.Doświadczenie zawodowe (liczba lat doświadczenia niezbędna na danym stanowisku): Min. 2 lata, w międzynarodowym środowisku.Język angielski w mowie C1, w piśmie C1. Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem. Podejście zorientowane na klienta i łatwość w nawiązywaniu relacji. Komunikatywność i otwartość: umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych. Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Umiejętność rozumienia i pisania korespondencji (w j. angielskim) tonem odpowiednim do interakcji z klientem.Dobre zrozumienie sprawozdań finansowych oraz doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz finansowych.• Podejście zorientowane na klienta i łatwość w nawiązywaniu relacji• Komunikatywność i otwartość: umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku• Umiejętność rozumienia i pisania korespondencji (w j. angielskim) tonem odpowiednim do interakcji z klientem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie