Praca Dyrektora Banku

Praca: Młodszy analityk w departamencie skarbu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy analityk w departamencie skarbu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0603
OBOWIĄZKI:
Pełny zakres obowiązków wskazany w załączniku do wniosku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: umiejętności analityczne
Uprawnienia: biegła obsługa MS Office
Uprawnienia: planowanie zadań i ustalanie priorytetów

Wymagania inne:

Wyższe (preferowany obszar finansów i księgowości ) + doświadczenie biznesowe w pracy w międzynarodowym środowisku. Dostępność do pracy na popołudniowej zmianie (godz. 14:00-22:00). Znajomość platform bankowych oraz aplikacji i systemów bankowych m.in. Globe, ACD, ACIM Payments Dashboard. Umiejętność skutecznego analizowania danych i sprawdzania ich poprawności. Umiejętność rozwiązywania problemów. Zdolność do dotrzymywania napiętych terminów pod presją czasu. Umiejętność nadawania właściwych priorytetów zadaniom. Umiejętność skutecznego zarządzania przydzielonymi projektami. Dokładność i wysoka jakość świadczonych usług, bardzo duża dbałość o szczegóły. Biegła obsługa pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word). Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem. Min. 2 lata, w międzynarodowym środowisku. Podejście zorientowane na klienta i łatwość w nawiązywaniu relacji. Komunikatywność i otwartość: umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych. Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Umiejętność rozumienia i pisania korespondencji tonem odpowiednim do interakcji z klientem. Monitorowanie systemu płatności, skrzynek mailowych i innych niezbędnych aplikacji oraz kooperacja z lokalnymi managerami i pracownikami w celu zapewnienia płynnego i efektywnego procesu zarządzania środkami klienta. Analiza dokumentów niezbędnych do realizacji transakcji wewnętrznych i zewnętrznych dla klientów firmy Aon. Wprowadzanie transakcji zleconych przez klientów do platform bankowych. Przeprowadzanie procesu analizy danych beneficjenta w celu wykrycia potencjalnych zagrożeń oraz zakazanych osób i podmiotów gospodarczych. Uzupełnianie i sprawdzanie arkuszy kalkulacyjnych obrazujących stan kont klienta. Monitorowanie statusu wszystkich transakcji i doprowadzanie każdej z nich do końca w określonych przez klienta ramach czasowych. Bezpośrednia współpraca z bankami w celu eliminacji wszystkich potencjalnych błędów i problemów pojawiających się podczas procesu. Udział w projektach działu skarbu dla potrzeb wewnętrznych jak i globalnych i klienckich.Partycypacja w specjalnych dodatkowych projektach.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 916 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie