Praca: Młodszy specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

miejsce pracy: Zielona Góra, Nr ref.: KSG/016/1121

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych i firmowych (konta, kredyty, ubezpieczenia, leasing )
  • Aktywna sprzedaż NML OF i NML BC
  • Współpraca z pośrednikami
  • Budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • Edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu, umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • Rozpoznawania potrzeb klientów i budowania relacji,
  • Inicjatywy i dynamizmu w działaniu, systematyczności, elastyczności,
  • Nastawienia na cel i rezultat,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i bankowości.