Praca Dyrektora Banku

Praca: Pracownik Biurowy

Ogłoszenie numer: 7488009, z dnia 2022-09-26

Hurtownia Weterynaryjno - Zoologiczna „ESKULAP” zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Zabierzów, k/Krakowa

Opis stanowiska

  • Wystawianie FV sprzedaży,
  • Wystawianie listów przewozowych dla kierowców,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy podczas kontaktu z klientami,
  • Pomoc przy kompletowaniu i archiwizacji dokumentów,
  • Obsługa tradycyjnej poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • Pilnowanie prawidłowego obiegu dokumentów,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Pozostałe prace biurowe.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu i stresu oraz uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego.