Praca Dyrektora Banku

Praca: Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego
  • Obsługa posprzedażowa partnerów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych (Klient detaliczny)
  • Wsparcie administracyjne jednostek terenowych
  • Bezpośrednia obsługa klienta w tym sprzedaż własna ubezpieczeń
Nasza oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń, studiów
  • Wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
Nasze oczekiwania:
  • Podstawowa wiedza na temat ubezpieczeń majątkowych
  • Wykształcenie wyższe lub minimum średnie
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość rynku ubezpieczeń oraz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z pośrednikami ubezpieczeniowymi
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole