Praca Dyrektora Banku

Praca: Referent / Specjalista w Wydziale Zamówień

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Referent / Specjalista w Wydziale Zamówień
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Marsa 95
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i prowadzenie postępowań przetargowych w oparciu o wewnętrzne procedury obowiązujące w spółce oraz przepisy ustawy PZP.
  • Współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi Oddziału, w zakresie prowadzonych postępowań przetargowych i zawieranych umów.
  • Realizowanie zadań organizacyjnych i planistycznych z zakresu Wydziału Zamówień.
  • Obsługiwanie systemów i programów informatycznych w zakresie danych, dotyczących postępowań przetargowych oraz zawieranych umów.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu postępowań przetargowych.
  • Mile widziane studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość obsługi programów: SAP, systemów przetargowych np.: SWPP,
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Samodyscyplina i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole, oraz organizacja pracy własnej.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.