Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca: Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa


Dla renomowanego biura rachunkowego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego/ Samodzielnej Księgowej.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki: 
 • Kompleksowa obsługa klientów kancelarii (pełna księgowość),
 • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT oraz udział bądź samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • Weryfikowanie poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych pod kątem rachunkowym i podatkowym,
 • Bieżąca komunikacja z klientami firmy,
 • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi/ urzędami oraz udział w kontrolach podatkowych i audytach.
Oczekiwania wobec kandydata: 
 • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • Doświadczenie w obsłudze spółek bazujących na pełnej księgowości,
 • Praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
 • Chęć rozwoju w obszarze finansów/ księgowości, rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
Pracodawca oferuje: 
 • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe zgodne z doświadczeniem,
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę, 
 • Możliwość udziału w licznych szkoleniach i projektach rozwojowych, 
 • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowania do rozwoju zawodowego oraz w obszarze j. obcych,
 • Ciekawą pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eagle Recruitment sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu pracodawcy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eagle Recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eagle Recruitment. Możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.
APLIKUJ TERAZ