Praca Dyrektora Banku

Praca: Specialista ds. obsługi papierów wartościowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specialista ds. obsługi papierów wartościowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5118
OBOWIĄZKI:
•Weryfikacja powodów niewykonania transakcji na papierach wartościowych•Rozliczanie i rozrachunek różnego rodzaju transakcji na papierach wartościowych,•Kontakt z klientami i kontrahentami celem wyjaśnienia różnego rodzaju niezgodności •Kontrola i weryfikacja potwierdzeń na transakacjach papierów wartościowych•Obsługa zdarzeń korporacyjnych•Obsługa wiadomości SWIFTowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Zarządzanie czasem
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem

Wymagania inne:

Zaangażowanie z umiejętnością prioretyzowania zadań i znajdowania rozwiązań w sytuacjach pod presją ze strony klienta. Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w obszarze obsługi papierów wartościowych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie