Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista Back Office finanse (niemiecki)

Ogłoszenie numer: 5914650, z dnia 2021-11-26

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o

jest częścią Adecco S.A. oraz spółką-córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z realizacją projektu dla naszego wieloletniego Kontrahenta - firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu elektronicznego, poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Specjalista Back Office finanse (niemiecki)

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Terminowe opracowywanie dokumentacji leasingowej (klienci indywidualni oraz biznesowi)
  • Weryfikacja kompletności oraz wiarygodności dostarczanych dokumentów
  • Sprawdzanie poprawności danych oraz ich uzupełnianie w systemie
  • W razie potrzeby telefoniczny lub mailowy kontakt z partnerem biznesowym

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz w księgowości mile widziane
  • Wykształcenie wyższe mile widziane
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dokładność, terminowość, samodzielność

Oferujemy

Co gwarantujemy w zamian?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie i gwarantowana podwyżka po roku zatrudnienia (+500 PLN brutto)
  • Płaca zasadnicza od 5.000 zł brutto
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające w j.niemieckim możliwe do zrealizowania w trybie zdalnym
  • Elastyczna organizacja czasu pracy (praca stosownie do preferencji w godzinach 6.30-19.00)
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym (home office)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym system lunchingowy