Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. analiz finansowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. analiz finansowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0529
OBOWIĄZKI:
Ścisła współpraca z funkcjami Group Treasure, które na co dzień zarządzają płynnością finansową organizacji, codzienna analiza wektorów płynności i finansowania, monitorowanie procedur kontroli i zarządzania dotyczących regulacyjnej i wewnętrznej sprawozdawczości w zakresie płynności i finansowania, ścisła współpraca z członkami zespołu na całym świecie i współpraca z odpowiednimi funkcjami w firmie, głównie w Zurychu (Szwajcaria), Nashville (USA) i Pune (Indie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Solidne umiejętności analityczne i dociekliwość, ze znajomością zagadnień bankowych (np. rynki i produkty finansowe, zarządzanie ryzykiem itp.), wiedza na temat czynników wpływających na wskaźniki płynności i finansowania z perspektywy produktu, działu i jednostki, szkolenie z zakresu sankcji globalnych 2020/21, szkolenie dotyczące globalnego przeciwdziałania praniu pieniędzy 2020/21, szkolenie dotyczące globalnego przeciwdziałania łapówkarstwu i korupcji 2020/21.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie