Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. analiz finansowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. analiz finansowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2759
OBOWIĄZKI:
- analizowanie, wykrywanie trendów i wizualizowanie informacji finansowych związanych z grupą UBS- zapewnienie wsparcia analitycznego w zakresie wymagań dotyczących informacji finansowych wykraczających poza standardowe ramy raportowania- ścisła współpraca z odpowiednikami Działu Biznesowego i innymi dostawcami danych wejściowych w celu przedstawienia dokładnych wartościowych informacji finansowych w porównaniu z celami i historią- dostarczanie zarządowi i zarządowi Grupy UBS efektywnych informacji finansowych o czasie wprowadzania produktów na rynek oraz wysokiej jakości informacji finansowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne, Wykształcenie wyższe wyższe, preferowany kierunek finansowy, W ramach doświadczenia pracodawca akceptuje staż, praktykę zawodową. Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word i PowerPoint); Proaktywny i zmotywowany oraz zdolny do dostarczania wysokiej jakości wyników w sposób wydajny i pod presją czasu; Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, w tym umiejętność prezentowania wyników finansowych oraz streszczania złożonych zagadnień.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie