Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. Finansowych

POLAQUA SP. Z O.O.

Na budowy dróg ekspresowych i autostrad na terenie całej Polski

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Finansowych
Miejsce pracy: Świnoujście
ZADANIA:
  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi budowy, w tym z podwykonawcami oraz dostawcami;
  • efektywne i terminowe księgowanie dokumentów pod względem poprawności z zapisami umów oraz przepisami podatkowymi;
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • obsługa finansowa projektów w okresie gwarancyjnym;
  • bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego Produkcji;
  • współpraca z innymi działami firmy, budowami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki - Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • znajomość zagadnień związanych z księgowością, prawem gospodarczym, przepisami  dotyczącymi podatków itp.;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • dyspozycyjność oraz chęć do relokacji po zakończonym kontrakcie.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.
www.polaqua.pl