Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. informacji ryzyka zabezpieczeń

KOLEJNY DZIEŃ, TE SAME ZADANIA?
Przełam rutynę i nadaj tempa swojej karierze.
Dołącz do nas jako:
Specjalista ds. informacji ryzyka zabezpieczeń

Centrala  - Warszawa, Świętokrzyska 36

Na co dzień w naszym zespole:
  • wykonujesz analizy, raporty (zajmujesz się ich automatyzacją) głównie na podstawie dużych zbiorów danych związanych z obszarem zabezpieczeń,
  • tworzysz i utrzymujesz narzędzia o charakterze pomocniczym oraz bazy danych na potrzeby zarządzania procesem oceny i monitorowania zabezpieczeń oraz zasilania modeli ilościowych,
  • zajmujesz się przeglądami, monitorowaniem, modyfikacją modeli oceny ryzyka zmianami wartości zabezpieczeń na nieruchomościach wraz ze sporządzaniem i uzgadnianiem dokumentacji,
  • rozpoznajesz możliwe kierunki rozwoju w zakresie nowych dostępnych technologii, możliwości ich zastosowania w ramach stosowanych algorytmów; a także narzędzi, modeli na potrzeby procesu oceny i monitorowania zabezpieczeń.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonometria, metody ilościowe),
  • w praktyce posługujesz się technikami modelowania takimi jak uogólnione techniki ekonometryczne, modelowanie szeregów czasowych, metody symulacyjne, metody ML uczenia z nadzorem i bez nadzoru,
  • masz umiejętności projektowania rozwiązań narzędziowych (budowa/modyfikacja rozwiązań informatycznych),
  • posiadasz doświadczenie z zakresu obsługi systemu SAS (SAS 4GL, SAS/ETS, SAS EG),
  • masz umiejętności tworzenia i programowania baz danych i rozwiązań narzędziowych na potrzeby raportowania (budowa/ modyfikacja na bazie języków SQL, Python, VBA, R),
  • posiadasz doświadczenie w przygotowaniu analiz, syntezy wniosków i przeniesienia ich na konkretne rozwiązania procesowe lub aplikacyjne.
Twój Pakiet Korzyści
  • Praca hybrydowaPracujemy jak lubimy. Nasze zadania realizujemy z domu lub z biura.
  • Docenienie działania i zaangażowania Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
  • Oferta specjalna Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
  • Elastyczność benefitów Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
  • Możliwości rozwoju U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
  • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.
Pracuj w miejscu, które zna każdy.
#TyWybierasz
Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"? Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!