Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. kadrowo-księgowych

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie gazów, paliw, produktów chemicznych oraz płynnych artykułów spożywczych, poszukuje kandydata/tki na stanowisko

Specjalista ds. kadrowo-księgowych
Miejsce pracy: Chełm
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • Naliczanie wynagrodzeń i terminowe sporządzanie list płac,
  • Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON.
  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej.
  • Wspomaganie pracy działu księgowego.
 Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej pracowników,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Znajomość programu  Płatnik,
  • Doświadczenie w obsłudze programu kadrowo-płacowego Symfonia Kadry i Płace,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Mile widziane doświadczenie w dziale księgowości,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, sumienność oraz otwartość na zmiany.
 Oferujemy:
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).