Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. kontrolingu

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Specjalista ds. kontrolingu
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • tworzenie oraz bieżąca analiza kalkulacji roboczej kontraktów, bieżąca analiza postępu prac
  • monitorowanie realizacji kontraktów pod katem kosztów, przychodów oraz  wyniku
  • bieżąca analiza założeń ofertowych w stosunku do ich realizacji
  • porównywanie wydajności oraz kosztów rzeczywistych z planowanymi
  • sporządzanie raportów miesięcznych z realizacji kontraktów oraz analiz , zgodnie z bieżącymi potrzebami Kierownictwa
  • poszukiwanie rozwiązań mających na celu obniżenie kosztów realizacji budowy
  • współpraca  z Kierownictwem kontraktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  techniczne -Budownictwo (warunek konieczny)
  • biegła znajomość  obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel , Word)
  • znajomość programu RIB iTWO  , AutoCad, MS Project
  • sumienność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • umiejętność logicznego i analitycznego  myślenia
  • umiejętność przekładania zagadnień technicznych na aspekty finansowe
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy (prawo jazdy kat. B)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.