Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. Księgowości

Od 1980 roku prowadzimy serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy.

W 1998 roku otworzyliśmy salon sprzedaży samochodów marki Ford na warszawskim Ursynowie, a w 2008 roku została otwarta filia Ursyn Car w Piasecznie.

Specjalista ds. Księgowości
Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów
Zadania:
  • uzgadnianie sald rozrachunków, monitorowanie płatności,
  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym,
  • rejestrowanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej,
  • wystawianie faktur i pozostałych dowodów księgowych,
  • realizacja pozostałych zadań postawionych przez przełożonych w obszarze kompetencji.
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie ekonomiczne i/lub 2-letnie doświadczenie pracy w księgowości,
  • oczekujemy terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • otwartości na zmiany oraz chęci zdobywania wiedzy z różnych obszarów.
Oferujemy:
  • gwarantujemy ciekawą, stałą pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • przyjazne środowisko pracy.