Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. projektów i kosztorysów

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. projektów i kosztorysów
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Góra Kalwaria, Janki, Mszczonów, Nadarzyn, Pruszków, Tarczyn, Warszawa, Żyrardów, Piaseczno, Białobrzegi, Grójec

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca obsługa zapytań ofertowych między innymi z działu produkcji firmy
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi ( branża automotive)
  • Projektowanie narzędzi w oparciu o zapotrzebowanie klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dokonywanie uzgodnień technicznych i handlowych,
  • Przygotowywanie ofert, ustalanie szczegółów warunków handlowych oraz danych technicznych,
  • Przygotowanie kosztorysów produkcji,
  • Bieżąca analiza dynamiki i trendów na rynkach Automotive i innych (OEM i after market),
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętności projektowania urządzeń i narzędzi,
  • Znajomość norm automotive, standardów APQP
  • Umiejętność wyceny kosztów produkcji narzędzi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programów do projektowani AutoCAD, CATIA inne
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w dużej rozpoznawalnej Grupie Kapitałowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
  • Benefity pozapłacowe (pakiet medyczny)
  • Pakiet szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do pracy , między innymi samochód służbowy,