Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista ds. rozliczeń z podmiotami Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej

Specjalista ds. rozliczeń z podmiotami Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • formułowanie założeń dla procesu rozliczeń usług realizowanych przy udziale podmiotów Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej
  • kontrola merytoryczna i rozliczanie faktur wystawianych przez podmioty z Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej z tytułu sprzedaży produktów i usług Banku
  • obsługa reklamacji posprzedażowych składanych przez podmioty z Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej z tytułu rozliczenia czynności zleconych w ramach umów agencyjnych
  • nadzór merytoryczny nad aplikacjami wspierającymi procesy rozliczeniowe
  • współpraca przy tworzeniu dokumentacji cen transferowych
Nasze wymagania
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej
  • znajomość produktów i usług finansowych
  • bardzo dobra znajomość Excel, Microsoft, PowerPoint
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse)
  • kreatywność, samodzielność, analityczny sposób myślenia.
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Warszawa) lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów
O nas

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.