Praca: Specjalista / Specjalistka ds. Kontrolingu Finansowego

Specjalista / Specjalistka ds. Kontrolingu Finansowego
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Branickiego 17

Twój zakres obowiązków:
  • udział w  procesie zamknięcia miesiąca: przygotowywanie rezerw, weryfikacja i kontrola zapisów księgowych, przygotowywanie informacji na potrzeby zamknięcia, ustalanie elementów wyniku finansowego,
  • udział w procesie planowania finansowego (budżetu oraz miesięcznych forecastów),
  • udział w procesie kontroli realizacji planów finansowych - analiza rozbieżności oraz ich przyczyn,
  • kontrola i raportowanie bieżących wydatków inwestycyjnych CAPEX,
  • sporządzanie okresowych raportów i analiz z obszaru finansów - analiza rachunku wyników na potrzeby zarządcze, analiza struktury przychodów oraz kosztów,
  • przygotowywanie analiz/raportów ad-hoc dla celów zarządczych i strategicznych,
  • wspieranie współpracujących działów w planowaniu działań, raportowaniu, analizach danych,
  • tworzenie narzędzi i szablonów analitycznych/raportowych.
Nasze wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego, na poziomie min. B1,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel oraz Power Point,
  • umiejętności analityczne,
  • samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,
  • inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej,
  • mile widziana znajomość SQL.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe),
  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover,
  • grupowe ubezpieczenie NNW,
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.