Praca: Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju oferty finansowania firm

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!
Specjalista(-ka) ds. rozwoju oferty finansowania firm
miejsce pracy: Łódź, ul. Kilińskiego 74, Nr ref.: AFE10123

lokalizacja i tryb pracy: hybrydowy - 2 razy w tygodniu spotykamy się w biurze, w Łodzi, Kilińskiego 74​​

forma zatrudnienia: umowę o pracę

wymiar pracy:​ pełny etat

zespół / dział​:  Odpowiadamy za cały obszar finansowania przedsiębiorców po stronie Detalicznej mBanku.​ Dołącz do zespołu zgranych, pomagających sobie, uzupełniających się, dążących do wspólnego celu, odpowiedzialnych i zaangażowanych osób.
Pracujemy wg obszarów kompetencyjnych skoncentrowanych wokół: procesów, inicjatyw sprzedażowych i współpracy z kanałami sprzedaży, analityki biznesowej, współpracy z Pionem Ryzyka Detalicznego oraz optymalizacji klientowskich.

Rekruter(-ka): Agata Felczyńska-Fryś

Przełożony(-a): Marzena Kucharska

Opis stanowiska
  • wdrażanie nowych rozwiązań dla firm w obszarze finansowania,
  • współtworzenie value proposition dla klientów firmowych;
  • współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży w obszarze produktów finansowania firm;
  • współtworzenie i realizacja strategii ESG;
  • praca z procesami kredytowymi w obszarze finansowania firm;
  • obsługa negocjacji cenowych oraz dyspozycji klientów, wsparcie kanałów sprzedaży
  • ścisła współpraca z jednostkami Banku oraz spółkami z Grupy mBanku w zakresie produktów finansowania firm z szczególnym uwzględnieniem obszaru kanałów sprzedaży.
Wymagania
  • posiadasz wysoką świadomość biznesową,
  • masz wysoką orientację na cel,
  • potrafisz pracować na danych sprzedażowych,
  • cechuje Cię asertywność,
  • potrafisz komunikować się z różnymi charakterami
  • cechuje Cię otwartość na nowe wyzwania i determinacja,
  • cenisz sobie pracę zespołową,
  • praktycznie korzystasz z MS Excel

Mile widziane

  • znajomość oferty i produktów dla firm,
  • znajomość kanałów sprzedaży dla obszaru SME