Praca: Specjalista / Starszy specjalista ds. finansowo-księgowych

Ogłoszenie numer: 5150853, z dnia 2021-07-20

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy
zatrudni na stanowisko:

Specjalista / Starszy specjalista ds. finansowo-księgowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - ul. Krucza 5/11D

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji finansowo-księgowej,
  • księgowanie dokumentów zakupu, w tym wprowadzanie do rejestru VAT,
  • księgowanie dokumentów dotyczących środków trwałych i WNiP,
  • kontrola formalno-rachunkowa oraz nadzór nad wewnętrznym obiegiem dokumentów,
  • przygotowanie dokumentów do płatności,
  • uzgadnianie kont rozrachunków z kontrahentami,
  • pomoc w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • archiwizacja dokumentów finansowo-księgowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości (warunek konieczny),
  • znajomość ustawy o instututach badawczych,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • znajomość programu Xpertis (mile widziana).

Oczekujemy:

  • wysokich standardów pracy,
  • zaangażowania w wykonywanie obowiązków,
  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • aktywne wsparcie w rozwój zawodowy,
  • możliwość osobistego rozwoju,
  • kartę sportową i program opieki medycznej,
  • kurs języka angielskiego dofinansowany przez pracodawcę,
  • różnego rodzaju dofinansowania z funduszu socjalnego.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV).