Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista w dziale analizy danych biznesowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista w dziale analizy danych biznesowych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1588
OBOWIĄZKI:
- identyfikowanie, analizowanie i weryfikacja potrzeb biznesowych klientów- planowanie strategii i rozwoju polityki biznesowej- udzielanie wsparcia merytorycznego i udział w konsultacjach z innymi specjalistami- kontakt z pracownikami i klientami w języku francuskim- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność planowania strategii i rozwoju polityki biznesowejumiejętność identyfikowania, analizowania i weryfikacji potrzeb biznesowych klientów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi