Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca: Specjalista/specjalistka


Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista/specjalistka
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 159938

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca biurowa z wykorzystaniem komputera powyżej 4 godzin dziennie, permanenetna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa). 


Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
obiekt dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, możliwość poruszania się po budynku: windy i drzwi odpowiedniej szerokości, toaleta dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, miejsce parkingowe dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, możliwość technicznego dostosowania stanowiska pracy (pokój, meble biurowe) do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zakres zadań

  • Obsługuje od strony administracyjnej proces ewaluacji jakości kształcenia w szkołach doktorskich, także w języku angielskim. We współpracy z Naczelnikiem wspiera Komisje Ewaluacji Nauki w tym procesie.
  • Współpracuje z firmami zewnętrznymi przy organizacji wizytacji szkół doktorskich (w kwestiach zapewnienia dojazdu i noclegu dla ekspertów). Uczestniczy w przygotowaniu niezbędnych umów na usługę organizację wizytacji (pod kątem logistycznym). Czuwa nad terminowością organizacji wizytacji. Kontaktuje się z ekspertami uczestniczącymi w procesie ewaluacji jakości kształcenia w szkołach doktorskich w celu uzyskania niezbędnych oświadczeń i dokumentów - kontakt w języku angielskim oraz polskim. Przygotowuje niezbędne zestawienia, tabelę oraz podsumowania (pod kątem administracyjnologistycznym) - także w języku angielskim.
  • Kontaktuje się z ekspertami uczestniczącymi w procesie ewaluacji jakości kształcenia w szkołach doktorskich. Przygotowuje niezbędne zestawienia, tabelę oraz podsumowania (pod kątem administracyjno-logistycznym).
  • Wspiera prowadzenie spraw dotyczących współpracy z Radą Doskonałości Naukowej, w tym realizuje, we współpracy z Departamentem Kontroli i Audytu, zadania dotyczące uprawnień kontrolnych nad RDN, wynikających z ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • Wspiera Wydział w przygotowaniu projektów odpowiedzi na zapytania w zakresie ewaluacji jakości kształcenia szkół doktorskich.
  • Wspiera Wydział w zakresie spraw dotyczących kształcenia doktorantów. Analizuje zapytania wpływające w języku angielskim oraz przygotowuje odpowiedzi dla doktorantów-cudzoziemców.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze szkolnictwa wyższego lub w jednostkach sektora finansów publicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz przepisów dotyczących kształcenia doktorantów
  • znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • komunikacja, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, rzetelność, współpraca, wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów dotyczacych stopni naukowych i stopni w sztuce oraz tytułu profesora
  • znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego.
APLIKUJ TERAZ