Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca: Starszy Konsultant - TAX Global Mobility Services


Starszy Konsultant - TAX Global Mobility Services
Warszawa
Umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

 

- Zajmujemy się m.in. podatkowym wsparciem dla osób, które podlegają obowiązkom podatkowym / na gruncie ubezpieczeń społecznych w kilku krajach. Naszymi Klientami są w dużej mierze największe firmy o globalnym zasięgu działania.

- Doradzamy Klientom chcącym skorzystać z możliwości prawnych pozwalających na efektywne wynagradzanie ich pracowników oraz chociażby wskazujemy jak odnaleźć się w rzeczywistości nowych przepisów Polskiego Ładu. Projekty, w których będziesz uczestniczyć obejmują m.in. wdrożenie struktury wynagradzania, która pozwala zwiększyć wynagrodzenie netto twórczych pracowników oraz wdrożenie programów motywacyjnych opartych na przyznanych pracownikom akcjach spółki.

- Oczywiście robimy w zakresie doradczym wiele innych ciekawych rzeczy, o czym przekonasz się dołączając do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

Twoje obowiązki obejmowałyby koordynację bieżącej pracy dla naszych Klientów – w tym weryfikowanie kalkulacji zobowiązań poszczególnych osób (PIT i ZUS), jak i prawną ocenę polskich i międzynarodowych obowiązków w tym zakresie.

 

Starsi Konsultanci uczestniczą często w projektach doradczych – poprzez przygotowywanie opracowań prawnych określonych zagadnień oraz sporządzanie projektów opinii w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych / składek na ubezpieczenia społeczne. Twoim zadaniem będzie również zlecanie i weryfikacja analiz / researchów przygotowywanych przez konsultantów i praktykantów w naszym zespole.

 

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby z doświadczeniem w projektach doradczych dotyczących PIT oraz ubezpieczeń społecznych.

Oczekujemy
 • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki prawnicze, finansowe lub ekonomiczne)
 • min. 2 letniego doświadczenia w doradztwie podatkowym lub administracji podatkowej,
 • praktycznej znajomości polskiego prawa podatkowego w szczególności w zakresie opodatkowania dochodów osobistych i ubezpieczeń społecznych,
 • otwartości na ciągłe zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności,
 • zainteresowania tematyką podatkową oraz chęci rozwoju w tym obszarze,
 • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
 • umiejętności analitycznego myślenia,
 • pozytywnego nastawienia do pracy w zespole.
Oferujemy
 • umowę o pracę w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej (cenne doświadczenie zawodowe, ciekawe projekty i okazja do poznania środowiska pracy doradców podatkowych),
 • elastyczność w podejściu do osób, które nadal się kształcą (np. odbywanie aplikacji w zawodach prawniczych),
 • w uzgodnionym zakresie (nawet w znacznym stopniu) możliwe wykonywanie obowiązków w systemie zdalnym,
 • elastyczny czas pracy z ruchomym rozkładem czasu pracy,
 • wsparcie młodego i zgranego zespołu, który bardzo chętnie dzieli się posiadaną wiedzą,
 • możliwość udziału w wielu organizowanych przez nas szkoleniach oraz w szkoleniach organizowanych przez firmy zewnętrzne.
KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
APLIKUJ TERAZ