Praca Dyrektora Banku

Praca: Starszy specjalista ds. operacji finansowych

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy specjalista ds. operacji finansowych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/00912
OBOWIĄZKI:
Praca w zespole ds. usług zbiorowego inwestowania koncentruje się na cyklu życia zleceń otrzymanych od klientów Global Custody oraz wszelkich procesach operacyjnych związanych z tym cyklem życia (składanie zleceń i zarządzanie dokumentacją, rozliczanie i uzgadnianie, obsługa aktywów i zarządzanie zapytaniami). Dostarczanie najdokładniejszych i najbardziej aktualnych statusów zleceń handlowych, codziennego uzgadniania pozycji gotówkowych i magazynowych lub bezpośrednio z wyciągami z agencji transferowych oraz odpowiadanie na wszelkie zapytania stron trzecich dotyczące zleceń handlowych. Zespół jest odpowiedzialny za terminowe i dokładne przetwarzanie zleceń subskrypcji i umorzenia jednostek w programach zbiorowego inwestowania, a także za utrzymanie danych w wewnętrznych bazach danych. Praca wyłącznie w języku angielskim. Praca hybrydowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista bankowości
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ogólnokształcące; podstawowa wiedza w zakresie finansów; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie Excel; bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2) wraz ze znajomością słownictwa branżowego w dziedzinie bankowości i finansów

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy