Praca: Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług Bankowych (specjalizacja kredytowo-inwestycyjna)

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas cieszy w pracy:

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług Bankowych (specjalizacja kredytowo-inwestycyjna)

miejsce pracy: Gdańsk, Nr ref.: EJW/009/1021

Twoje zadania:

  • obsługa istniejącego portfela klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z pośrednikami (szczególnie brokerami)
  • kompleksowa obsługa klientów zamożnych w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym w bankowości
  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • otwartość na pozyskiwanie nowych klientów zamożnych
  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych, inwestycyjnych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne