Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca: Stażysta ds. Badań nad Ładem Korporacyjnym


Ogłoszenie numer: 8618616, z dnia 2023-11-13

Szukamy osoby z biegłą znajomością języka angielskiego na stanowisko:

Stażysta ds. Badań nad Ładem Korporacyjnym

Miejsce pracy: Belgia, Brussels

 

Opis stanowiska

Jako część zespołu ISS, będziesz analizować struktury ładu korporacyjnego i wyniki spółek giełdowych oraz dostarczać inwestorom odpowiednie rekomendacje dotyczące głosowania na walnych zgromadzeniach akcjonariuszy. Ponadto będziesz gromadzić publicznie dostępne dane na temat spółek giełdowych i nawiązywać z nimi kontakt, aby uzyskać dodatkowe informacje.
Korzystając z najnowszych technologii i wiedzy analityków na temat ładu korporacyjnego, Ty i Twój zespół będziecie przygotowywać raporty szczegółowo opisujące przeprowadzone analizy i wyjaśniające wydane rekomendacje.

Wymagania

  • Biegła znajomość angielskiego (mówionego i pisemnego) oraz języka polskiego.
  • Odpowiednie wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, biznesu, finansów, prawa, nauk politycznych lub w trakcie zdobywania takiego stopnia.
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze ładu korporacyjnego będzie uważane za atut.
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, numeryczne, umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Zdolność do przyswajania dużych ilości informacji, samodzielnej pracy i podejmowania inicjatywy, a także bycia graczem zespołowym.
  • Osoba zorganizowana i z metodycznym umysłem.
Ale przede wszystkim jesteśmy najbardziej zainteresowani tymi rzeczami, które sprawiają, że jesteś sobą. Unikalne cechy osobiste, działalność pozaszkolna i osiągnięcia, które pokazują, kim jesteś jako osoba i jaką wartość mógłbyś przynieść do zespołu.

Oferujemy

  • Rozwiniesz głębsze zrozumienie odpowiedniej terminologii technicznej w zakresie ładu korporacyjnego i zasad odpowiedzialnego inwestowania.
  • Otrzymasz szczegółowe szkolenie, aby spełnić swoje aspiracje zawodowe.
  • Poszerzysz swoją wiedzę i będziesz mieć okazję pracować z naszymi klientami.
  • Sprawisz, że Twoja praca będzie miała znaczenie i będzie odbywała się w przejrzystym miejscu pracy.
Staż jest płatny (2087€ brutto miesięcznie + dodatkowe świadczenia) i potrwa 5 miesięcy, rozpoczynając w lutym 2024 roku. Stażyści są zobowiązani do pracy w biurze ISS 5 dni w tygodniu i muszą mieszkać w kraju zatrudnienia od pierwszego dnia stażu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ