Praca Dyrektora Banku

Praca: Wiodący analityk finansowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Wiodący analityk finansowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/5851
OBOWIĄZKI:
Mocne zaangażowanie w przejście prac raportowych z rynków do FP&A, wprowadzając uproszczenia i ulepszenia. Pomoc w opracowywaniu, wdrażaniu i koordynowaniu miesięcznego cyklu zarządzania wydajnością, prognoz biznesowych, rzeczywistej analizy i działań sprawozdawczych dla Food & Beverage.Komunikacja z różnymi interesariuszami w różnych regionach na całym świecie, w tym z korporacyjnymi iregionalnymi działami finansowo-księgowymi, przedstawicielami rynku, łańcuchem dostaw i centralą wUSA w różnych sprawach biznesowych. Terminowe i płynne przekazywanie danych dotyczącychprognoz i planów do korporacyjnych systemów zarządzania. Terminowe przygotowywanie materiałów prezentacyjnych w celu wsparcia kierownictwa wyższego szczebla w planowaniu biznesowym, strategicznych spotkaniach przeglądowych i miesięcznych przeglądach finansowych. Opracowywanie i/lub ulepszanie raportów zarządczych w celu wspierania lepszych decyzji biznesowych. Bycie ekspertem w zakresie systemów i raportowania zarządczego dla globalnych interesariuszy finansowychZapewnienie wsparcia finansowego w zakresie analizy sprzedaży i marży. Analiza trendów rynkowych: wyniki segmentów, wielkość sprzedaży netto i progresja marży. Dostarczanie różnych analiz ad hoc i wspieranie działań planistycznych.Nie mniej niż 18 000 złMiejsce wykonywania pracy: Kraków oraz każde inne miejsce wykonywania pracy wskazane przez pracodawcę z uwzględnieniem pracy zdalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku analityka finansowego, umiejętności: silne umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywaniaproblemów, w celu organizowania i syntetyzowania dużej ilości danych w spójną analizę; doskonałe umiejętności modelowania w programie excel, dokładność i silna orientacja na szczegóły, zmotywowana i pełna energii osoba, która rozwija się w środowisku charakteryzującym się wzrostem, zmianami i możliwościami, postawa gracza zespołowego, umiejętność dostosowania się do złożonych sytuacji.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie