Praca Dyrektora Banku

Praca: Zastępca Głównego Księgowego

Ogłoszenie numer: 6927033, z dnia 2022-05-13

Klient portalu Praca.pl

 Firma branży spożywczej z okolic Bielska-Białej w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Zastępca Głównego Księgowego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, okolice

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej i przepisami prawa podatkowego
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Czynny udział w audytach i badaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta,
  • Weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym
  • Tworzenie wewnętrznych procedur
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów księgowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, Zarządem, Właścicielami i Współpracownikami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych odpowiednich przepisów prawa
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w tym Excel),
  • Znajomość obsługi systemów ERP
  • Dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny