Dyrektor Banku

Praca Dyrektora Banku

Praca Dyrektor:

  Analityk/ ekspert ds. cx/nps

  na czas określony Departament Klienta Rynku Detalicznego

  Starszy specjalista ds. uzgodnień finansowych

  na czas określony Centrum Kart

  Specjalista ds. Weryfikacji Jakości Procesów Kredytowych

  Departament Walidacji Modeli

  Starszy Doradca ds. Klienta Sektora Publicznego

  Biuro Klienta Sektora Publicznego

  Technik ekonomista

  ewidencjonowanie w systemach informatycznych danych z zeznan podatkowych dokonywanie analizy formalnej przetwarzanych dokumentów prowadzenie czynności sprawdzajacych w podatku PIT Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia:...

  Starszy analityk kontroli finansowej

  - Przygotowanie budżetu i prognoz dla poszczególnych funkcji w firmie, przegląd celów z celami biznesowymi poprzez analizę finansową w celu wsparcia procesu podejmowania decyzji przez kierownictwo;- Wspieranie i wpływanie na kluczowe decyzje operacyjne i...

Praca w małym mieście

Krosno nazywa się małym Krakowem. Są tutaj nawet sukiennice, chociaż w wersji mini. Praca w takim małym miasteczku ma swoje wady i zalety. Zaletą jest to, że wszystkich znasz, a wadą jest to, że wszyscy znają ciebie. Jako dyrektor banku Krosno jestem osobą tutaj znaną. Ludzie przychodzą do mnie, gdy nie spełniają wymogów potrzebnych do wzięcia kredytu, lub w innych kwestiach dotyczących ich finansów. Gdy przychodzi do mnie osoba, która chce kredyt, ale nie ma zdolności kredytowej, to z reguły odmawiam. Ale gdy znam tę osobę na tyle, że wiem, że teraz znalazła się w podbramkowej sytuacji i bardzo potrzebuje tych pieniędzy, a jest na tyle uczciwą i solidną osobę, że wiem, że będzie spłacała regularnie, to udzielam jej tego kredytu. Trzeba ludziom pomagać, a nie tylko robić wszystko zgodnie z przepisami. Przepisy to nie wszystko.
Jako dyrektor banku Krosno znam ludzi. Dużo jest takich ludzi, którzy mają zdolność kredytową, aczkolwiek nie są solidni i często nie spłacają regularnie, w wyznaczonych terminach rat kredytowych. Takim ludziom nie udzielamy kredytu pomimo posiadania zdolności kredytowej.
Jako dyrektor banku Krosno – małego miasteczka znam wszystkich i znam finanse wszystkich. I wiem, kto zaprasza mnie na grilla, żeby tylko podlizać się mi w celu uzyskania kredytu. Tylko nie wiedzą, że jestem bardzo obiektywny i sprawiedliwy. I nie można mnie oszukać, ani skutecznie podlizać się. Lubię swoją posadę.

« Previous post

Leave a Reply